Útek z väzenia

POPIS HRY

Escape room – Útek z väzenia

Píše sa rok 1955. Bol si neoprávnene obvinení z trestného činu brutálnej vraždy a odsúdení na trest smrti. Na tento krutý osud čakáš v najhoršej väznici plnej vrahov a zabijakov s najvyšším stupňom stráženia. Tvojím novým domovom sa stala špinavá cela, ktorá kedysi patrila tajomnému väzňovi, ktorý po 666 dňoch zmizol bez stopy … alebo nie? Niektorí väzni tvrdia, že sa mu podarilo utiecť. Iní prisahajú, že ho zavraždil krutý bachar. Ale nikto vlastne nevie … pokúsite sa uniknúť skôr, než vás postihne rovnaký osud?

Hra Únik z väzenia vás prevedie niekoľkými miestnosťami, z ktorých každá skrýva svoje tajomstvo do dramatického príbehu. Vašou úlohou je nájsť pozostatky vecí od predchádzajúceho väzňa, ktoré zanechal v cele a pomaly odhaľovať tajomstvo jeho osudu. Ale pozor! Máte na útek len 70 minút. Stihnete uniknúť včas alebo vás postihne rovnaký osud a zomriete krutou smrťou rukou zlostného bachara?

Tik, tak … tik, tak …

Hru nie je možné rezervovať, pripravuje sa !  Vyskúšajte si zatiaľ novú adrenalínovú hru Resident Evil. Rezervovať termín si môžete tu. 

OBTIAŽNOSŤ

Tažká

ČAS

70 minút

POČET HRÁČOV

2-5 osôb

CENA

69€